Kris-Bus

Witamy na naszej stronie!

Zamów bilet miesięczny


Linia regularna zwykła: Juszczyna - Bystra - Wieprz - Żywiec

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki D En D D D
Juszczyna Granica 4:40 5:10 5:45 7:45 12:25
Juszczyna Borek 4:41 5:11 5:46 7:46 12:26
Juszczyna Górna 4:42 5:12 5:47 7:47 12:27
Juszczyna V 4:43 5:13 5:48 7:48 12:28
Juszczyna Kościół 4:44 5:14 5:49 7:49 12:29
Juszczyna Remiza 4:45 5:15 5:50 7:50 12:30
Juszczyna II Śred. 4:47 5:17 5:52 7:52 12:32
Juszczyna Mostek 4:48 5:18 5:53 7:53 12:33
Bystra Rondo - - - - 12:36
Bystra Górna - - - - 12:37
Bystra Skrzyż. 4:49 5:19 5:54 7:54 12:38
Wieprz Skrzyż. 4:51 5:21 5:56 7:56 12:40
Wieprz Kościół 4:52 5:22 5:57 7:57 12:41
Wieprz III 4:53 5:23 5:58 7:58 12:42
Wieprz Szkoła 4:55 5:25 6:00 8:00 12:44
Wieprz 4:56 5:26 6:01 8:01 12:45
Radziechowy PKP 4:58 5:28 6:03 8:03 12:47
Ż-c ul.Browarna "Piwiarnia" 5:00 5:30 6:05 8:05 12:49
Ż-c ul.Fabryczna "Dzielnica Przemysł." - 5:35 - - -
Żywiec D.A. 5:05 - 6:10 8:10 12:54
Ż-c ul.Fabryczna "Góral" 5:06 - 6:11 8:11 12:55
Ż-c ul. Podwale "Rondo" 5:08 - 6:13 8:13 12:57
Ż-c ul. Witosa "Park" 5:10 - 6:15 8:15 12:59
Ż-c ul.Piłsudskiego "Ogr.Jord." 5:12 - 6:17 8:17 13:01
Ż-c ul.Żeromskiego "Pogotowie" 5:13 - 6:18 8:18 13:01

Legenda:

B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

6 - kursuje w soboty

7 - kursuje w niedziele

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

e - nie kursuje w okresie ferii letnich (1.VII-31.VIII)

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej


Bus nie kursuje w dni ustawowo wolne od pracy



Linia regularna zwykła: Żywiec - Wieprz - Bystra - Juszczyna

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki D D D D En D
Ż-c ul.Piłsudskiego "Ogr.Jord." - - - - 14:20 15:25
Ż-c ul.Żeromskiego "Pogotowie" - - - - 14:22 15:27
Ż-c ul.Żeromskiego "Góral" - - - - 14:27 15:35
Żywiec D.A. 6:00 6:30 10:00 - 14:30 15:40
Ż-c ul.Fabryczna "Dzielnica Przemysł." - - - 14:05 - -
Ż-c ul.Browarna "Piwiarnia" 6:05 6:35 10:05 14:09 14:35 15:45
Radziechowy PKP 6:07 6:37 10:07 14:11 14:37 15:47
Wieprz 6:09 6:39 10:09 14:09 14:39 15:49
Wieprz Szkoła 6:10 6:40 10:10 14:10 14:40 15:50
Wieprz III 6:12 6:42 10:12 14:12 14:42 15:52
Wieprz Kościół 6:13 6:43 10:13 14:13 14:43 15:53
Wieprz Skrzyż. 6:14 6:44 10:14 14:14 14:44 15:54
Bystra Skrzyż. 6:16 6:46 10:16 14:16 14:46 15:56
Bystra Rondo - - 10:18 - - -
Bystra Górna - - 10:19 - - -
Juszczyna Mostek 6:17 6:47 10:21 14:21 14:47 15:57
Juszczyna II Śred. 6:18 6:48 10:22 14:22 14:48 15:58
Juszczyna Remiza 6:20 6:50 10:24 14:24 14:50 16:00
Juszczyna Kościół 6:21 6:51 10:25 14:25 14:51 16:01
Juszczyna V 6:22 6:52 10:26 14:26 14:52 16:02
Juszczyna Górna 6:23 6:53 10:27 14:27 14:53 16:03
Juszczyna Borek 6:24 6:54 10:28 14:28 14:54 16:04
Juszczyna Granica 6:25 6:55 10:29 14:29 14:55 16:05

Legenda:

B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

6 - kursuje w soboty

7 - kursuje w niedziele

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII.

e - nie kursuje w okresie ferii letnich (1.VII-31.VIII)

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej


Bus nie kursuje w dni ustawowo wolne od pracy

Linia regularna zwykła: Cięcina Górna - Żywiec

Informujemy pasażerów, że od dnia 01.04.2020 do odwołania na linii Żywiec - Cięcina
będą realizowane tylko kursy od poniedziałku do piątku:
- Z Cięciny do Żywca o godz. 5:00, 14:45
- z Żywca do Cięciny o godz. 14:10 (Ogródek Jordanowski) i 14:20 (Dworzec autobusowy)

Sobota i niedziela bus nie kursuje

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki En Dn Dn Dn 6n
Cięcina Leśniczówka / Zdrój 5:00 5:55 8:10 14:45 14:45
Cięcina Szkoła 5:01 5:56 8:11 14:46 14:46
Cięcina Krzyż 5:02 5:57 8:12 14:47 14:47
Cięcina Sklep 5:03 5:58 8:13 14:48 14:48
Cięcina SKR 5:04 5:59 8:14 14:49 14:49
Cięcina PKP 5:06 6:01 8:16 14:51 14:51
Cięcina Kościół 5:07 6:02 8:17 14:52 14:52
Węgierska Górka Centrum - - 8:18 - -
Węgierska Górka 2 - - 8:19 - -
Węgierska Górka 1 - - 8:21 - -
Cięcina Gronie 5:08 6:03 8:25 14:53 14:53
Cięcina Boisko 5:09 6:04 8:26 14:54 14:54
Przybędza Juraszki 5:10 6:05 8:27 14:55 14:55
Przybędza 5:12 6:07 8:29 14:57 14:57
Radziechowy Skrzyżowanie 5:14 6:09 8:31 14:59 14:59
Żywiec "Piwiarnia" 5:16 6:11 8:33 15:01 15:01
Żywiec Dworzec Autobusowy 5:19 6:14 8:36 15:04 15:04
Żywiec ul. Dworcowa "Góral" - 6:15 8:37 15:05 -
Żywiec ul. Podwale "Rondo" - 6:16 8:38 15:06 -
Żywiec ul. Witosa "Park" - 6:18 8:40 15:08 -
Żywiec ul. Piłsudskiego "Ogr. Jord." - 6:20 8:42 15:10 -
Żywiec ul. Żeromskiego "Pogotowie" - 6:21 8:43 15:12 -

Legenda:

6 - kursuje w soboty

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej

Linia regularna zwykła: Żywiec - Cięcina Górna

Informujemy pasażerów, że od dnia 01.04.2020 do odwołania na linii Żywiec - Cięcina
będą realizowane tylko kursy od poniedziałku do piątku:
- Z Cięciny do Żywca o godz. 5:00, 14:45
- z Żywca do Cięciny o godz. 14:10 (Ogródek Jordanowski) i 14:20 (Dworzec autobusowy)

Sobota i niedziela bus nie kursuje

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki Dn Dn HE Dn
Żywiec ul. Piłsudskiego "Ogr. Jord." - - 14:10 15:30
Żywiec ul. Żeromskiego "Pogotowie" - - 14:11 15:31
Żywiec ul. Dworcowa "Góral" - - 14:18 15:38
Żywiec Dworzec Autobusowy 5:25 7:35 14:20 15:40
Żywiec ul. Browarna "Piwiarnia" 5:28 7:38 14:23 15:43
Radziechowy Skrzyżowanie 5:30 7:40 14:25 15:45
Przybędza 5:32 7:42 14:27 15:47
Przybędza Juraszki 5:34 7:44 14:29 15:49
Cięcina Boisko 5:35 7:45 14:30 15:50
Cięcina Gronie 5:36 7:46 14:31 15:51
Węgierska Górka Centrum - - - -
Węgierska Górka 2 - - - -
Węgierska Górka 1 - - - -
Cięcina Kościół 5:37 7:47 14:32 15:52
Cięcina PKP 5:38 7:48 14:33 15:53
Cięcina SKR 5:40 7:50 14:35 15:55
Cięcina Sklep 5:41 7:51 14:36 15:56
Cięcina Krzyż 5:42 7:52 14:37 15:57
Cięcina Szkoła 5:43 7:53 14:38 15:58
Cięcina Leśniczówka / Zdrój 5:44 7:54 14:39 15:59

Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej

H - kursuje w dni wolne od nauki szkolnej