Kris-Bus

Witamy na naszej stronie!

Zamów bilet miesięczny

Linia regularna zwykła: Juszczyna - Bystra - Wieprz - Żywiec

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki D Dn 6 D Dn 6 S E E 7d E E Dn 7d Dn Dn Dn Dn Bnd Dn
Juszczyna Granica 4:40 5:10 5:10 5:45 6:30 6:30 7:05 7:45 9:00 10:00 10:30 12:25 13:15 13:15 14:35 15:35 17:00 18:00 19:00 20:50
Juszczyna Borek 4:41 5:11 5:11 5:46 6:31 6:31 7:06 7:46 9:01 10:01 10:31 12:26 13:16 13:17 14:36 15:36 17:01 18:01 19:01 20:51
Juszczyna Górna 4:42 5:12 5:12 5:47 6:32 6:32 7:07 7:47 9:02 10:02 10:32 12:27 13:17 13:17 14:37 15:37 17:02 18:02 19:02 20:52
Juszczyna V 4:43 5:13 5:13 5:48 6:33 6:33 7:08 7:48 9:03 10:03 10:33 12:28 13:18 13:18 14:38 15:38 17:03 18:03 19:03 20:53
Juszczyna Kościół 4:44 5:14 5:14 5:49 6:34 6:34 7:09 7:49 9:04 10:04 10:34 12:29 13:19 13:19 14:39 15:39 17:04 18:04 19:04 20:54
Juszczyna Remiza 4:45 5:15 5:15 5:50 6:35 6:35 7:10 7:50 9:05 10:05 10:35 12:30 13:20 13:20 14:40 15:40 17:05 18:05 19:05 20:55
Juszczyna II Śred. 4:47 5:17 5:17 5:52 6:37 6:37 7:12 7:52 9:07 10:07 10:37 12:32 13:22 13:22 14:42 15:42 17:07 18:07 19:07 20:57
Juszczyna Mostek 4:48 5:18 5:18 5:53 6:38 6:38 7:13 7:53 9:08 10:08 10:38 12:33 13:23 13:23 14:43 15:43 17:08 18:08 19:08 20:58
Bystra Rondo - - - - - 6:41 - - - 10:11 10:41 12:36 - 13:26 - - - - 19:11 -
Bystra Górna - - - - - 6:42 - - - 10:12 10:42 12:37 - 13:27 - - - - 19:12 -
Bystra Skrzyż. 4:59 5:19 5:19 5:54 6:39 6:43 7:14 7:58 9:09 10:13 10:43 12:38 13:24 13:28 14:44 15:44 17:09 18:09 19:13 20:59
Wieprz Skrzyż. 4:51 5:21 5:21 5:56 6:41 6:45 7:16 8:00 9:11 10:15 10:45 12:40 13:26 13:30 14:46 15:46 17:11 18:11 19:15 21:01
Wieprz Kościół 4:52 5:22 5:22 5:57 6:42 6:46 7:17 8:01 9:12 10:16 10:46 12:41 13:27 13:31 14:47 15:47 17:12 18:12 19:16 21:02
Wieprz III 4:53 5:23 5:23 5:58 6:43 6:47 7:18 8:02 9:13 10:17 10:47 12:42 13:28 13:32 14:48 15:48 17:13 18:13 19:17 21:03
Wieprz Szkoła 4:55 5:25 5:25 6:00 6:45 6:49 7:20 8:04 9:15 10:19 10:49 12:44 13:30 13:34 14:50 15:50 17:15 18:15 19:19 21:05
Wieprz 4:56 5:26 5:26 6:01 6:46 6:50 7:21 8:05 9:16 10:20 10:50 12:45 13:31 13:35 14:51 15:51 17:16 18:16 19:20 21:06
Radziechowy PKP 4:58 5:28 5:28 6:03 6:48 6:52 7:23 8:07 9:18 10:22 10:52 12:47 13:33 13:37 14:53 15:53 17:18 18:18 19:22 21:08
Ż-c ul.Browarna "Piwiarnia" 5:00 5:30 5:30 6:05 6:50 6:54 7:25 8:09 9:20 10:24 10:54 12:49 13:35 13:39 14:55 15:55 17:20 18:20 19:24 21:10
Ż-c ul.Fabryczna "Dzielnica Przemysł." - 5:35 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Żywiec D.A. 5:05 - 5:35 6:10 6:55 6:59 7:30 8:14 9:25 10:29 10:59 12:54 13:40 13:44 15:00 16:00 17:25 18:25 19:29 21:15
Ż-c ul.Fabryczna "Góral" 5:06 - 5:36 6:11 6:56 7:00 7:31 8:15 9:26 10:30 11:00 12:55 13:41 13:45 - - - - 19:30 21:16
Ż-c ul. Podwale "Rondo" 5:08 - 5:38 6:13 6:58 7:02 7:33 8:17 9:28 10:32 11:02 12:57 13:43 13:47 - - - - 19:32 21:18
Ż-c ul. Witosa "Park" 5:10 - 5:40 6:15 7:00 7:04 7:35 8:19 9:30 10:34 11:04 12:59 13:45 13:49 - - - - 19:34 21:20
Ż-c ul.Piłsudskiego "Ogr.Jord." 5:12 - 5:42 6:17 7:02 7:06 7:37 8:21 9:32 10:36 11:06 13:01 13:47 13:51 - - - - 19:36 21:22
Ż-c ul.Żeromskiego "Pogotowie" 5:13 - 5:43 6:18 7:04 7:07 7:38 8:22 9:33 10:37 11:07 13:02 13:48 13:52 - - - - 19:37 21:23

Legenda:

B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

6 - kursuje w soboty

7 - kursuje w niedziele

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII

e - nie kursuje w okresie ferii letnich (1.VII-31.VIII)

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej


Bus nie kursuje w dni ustawowo wolne od pracy

Linia regularna zwykła: Żywiec - Wieprz - Bystra - Juszczyna

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki En D E E E E Dn 7d 6 D Dn 7d Dne Dn 6 Dn Dn Dn Dn Bnd Dn
Ż-c ul.Piłsudskiego "Ogr.Jord." - - - - - - 12:35 12:35 - 13:50 - 13:55 14:20 - - 15:25 - - - 20:10 22:00
Ż-c ul.Żeromskiego "Pogotowie" - - - - - - 12:37 12:37 - 13:52 - 13:57 14:22 - - 15:27 - - - 20:11 22:02
Ż-c ul.Żeromskiego "Góral" - - - - - - 12:42 12:42 - 13:57 - 14:02 14:27 - - 15:35 - - - 20:17 22:07
Żywiec D.A. 6:00 6:30 7:15 8:25 10:00 11:30 12:45 12:45 13:05 14:00 - 14:05 14:30 15:05 15:05 15:40 16:30 17:30 18:30 20:20 22:10
Ż-c ul.Fabryczna "Dzielnica Przemysł." - - - - - - - - - - 14:05 - - - - - - - - - -
Ż-c ul.Browarna "Piwiarnia" 6:05 6:35 7:20 8:30 10:05 11:35 12:50 12:50 13:10 14:05 14:09 14:10 14:35 15:10 15:10 15:45 16:35 17:35 18:35 20:25 22:15
Radziechowy PKP 6:07 6:37 7:22 8:32 10:07 11:37 12:52 12:52 13:12 14:07 14:11 14:12 14:37 15:12 15:12 15:47 16:37 17:37 18:37 20:27 22:17
Wieprz 6:09 6:39 7:24 8:34 10:09 11:39 12:54 12:54 13:14 14:09 14:13 14:14 14:39 15:14 15:14 15:49 16:39 17:39 18:39 20:29 22:19
Wieprz Szkoła 6:10 6:40 7:25 8:35 10:10 11:40 12:55 12:55 13:15 14:10 14:14 14:15 14:40 15:15 15:15 15:50 16:40 17:40 18:40 20:30 22:20
Wieprz III 6:12 6:42 7:27 8:37 10:12 11:42 12:57 12:57 13:17 14:12 14:16 14:17 14:42 15:17 15:17 15:52 16:42 17:42 18:42 20:32 22:22
Wieprz Kościół 6:13 6:43 7:28 8:38 10:13 11:43 12:58 12:58 13:18 14:13 14:17 14:18 14:43 15:18 15:18 15:53 16:43 17:43 18:43 20:33 22:23
Wieprz Skrzyż. 6:14 6:44 7:29 8:39 10:14 11:44 12:59 12:59 13:19 14:14 14:18 14:19 14:44 15:19 15:19 15:54 16:44 17:44 18:44 20:34 22:24
Bystra Skrzyż. 6:16 6:46 7:31 8:41 10:16 11:46 13:01 13:01 13:21 14:16 14:20 14:21 14:46 15:21 15:21 15:56 16:46 17:46 18:46 20:36 22:26
Bystra Rondo - - - - 10:18 11:48 - 13:03 13:23 - - 14:23 - - 15:23 - - - 18:48 20:38 -
Bystra Górna - - - - 10:19 11:49 - 13:04 13:24 - - 14:24 - - 15:24 - - - 18:49 20:39 -
Juszczyna Mostek 6:17 6:47 7:32 8:42 10:21 11:51 13:02 13:06 13:26 14:17 14:21 14:26 14:47 15:22 15:26 15:57 16:47 17:47 18:51 20:41 22:27
Juszczyna II Śred. 6:18 6:48 7:33 8:43 10:22 11:52 13:03 13:07 13:27 14:18 14:22 14:27 14:48 15:23 15:27 15:58 16:48 17:48 18:52 20:42 22:28
Juszczyna Remiza 6:20 6:50 7:35 8:45 10:24 11:54 13:05 13:09 13:29 14:20 14:24 14:29 14:50 15:25 15:29 16:00 16:50 17:50 18:54 20:44 22:30
Juszczyna Kościół 6:21 6:51 7:36 8:46 10:25 11:55 13:06 13:10 13:30 14:21 14:25 14:30 14:51 15:26 15:30 16:01 16:51 17:51 18:55 20:45 22:31
Juszczyna V 6:22 6:52 7:37 8:47 10:26 11:56 13:07 13:11 13:31 14:22 14:26 14:31 14:52 15:27 15:31 16:02 16:52 17:52 18:56 20:46 22:32
Juszczyna Górna 6:23 6:53 7:38 8:48 10:27 11:57 13:08 13:12 13:32 14:23 14:27 14:32 14:53 15:28 15:32 16:03 16:53 17:53 18:57 20:47 22:33
Juszczyna Borek 6:24 6:54 7:39 8:49 10:28 11:58 13:09 13:13 13:33 14:24 14:28 14:33 14:54 15:29 15:33 16:04 16:54 17:54 18:58 20:48 22:34
Juszczyna Granica 6:25 6:55 7:40 8:50 10:29 11:59 13:10 13:14 13:34 14:25 14:29 14:34 14:55 15:30 15:34 16:05 16:55 17:55 18:59 20:49 22:35

Legenda:

B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

6 - kursuje w soboty

7 - kursuje w niedziele

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII.

e - nie kursuje w okresie ferii letnich (1.VII-31.VIII)

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej


Bus nie kursuje w dni ustawowo wolne od pracy

Linia regularna zwykła: Cięcina Górna - Żywiec

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki En Dn S Dn Dn En Dn
Cięcina Leśniczówka / Zdrój 5:00 5:55 7:00 8:10 12:05 14:40 15:55
Cięcina Szkoła 5:01 5:56 7:01 8:11 12:06 14:41 15:56
Cięcina Krzyż 5:02 5:57 7:02 8:12 12:07 14:42 15:57
Cięcina Sklep 5:03 5:58 7:03 8:13 12:08 14:43 15:58
Cięcina SKR 5:04 5:59 7:04 8:14 12:09 14:44 15:59
Cięcina PKP 5:06 6:01 7:06 8:16 12:11 14:46 16:00
Cięcina Kościół 5:07 6:02 7:07 8:17 12:12 14:47 16:02
Węgierska Górka Centrum - - - 8:21 - - -
Węgierska Górka 2 - - - 8:23 - - -
Węgierska Górka 1 - - - 8:24 - - -
Cięcina Gronie 5:08 6:03 7:08 8:25 12:13 14:48 16:03
Cięcina Boisko 5:09 6:04 7:09 8:26 12:14 14:49 16:04
Przybędza Juraszki 5:10 6:05 7:10 8:27 12:15 14:50 16:05
Przybędza 5:12 6:07 7:12 8:29 12:17 14:52 16:07
Radziechowy Skrzyżowanie 5:14 6:09 7:14 8:31 12:19 14:54 16:09
Żywiec "Piwiarnia" 5:16 6:11 7:16 8:33 12:21 14:56 16:11
Żywiec ul. Dworcowa 5:19 6:14 7:19 8:36 12:24 14:59 16:14
Żywiec ul. Piłsudskiego "Ogr. Jord." - 6:20 7:25 8:42 12:30 - -
Żywiec ul. Żeromskiego - 6:21 7:26 8:43 12:31 - -

Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej

Linia regularna zwykła: Żywiec - Cięcina Górna

Informacja o rozkładzie tel. 703 402 802



Dworce i przystanki Dn S Dn Dn En Dn
Żywiec ul. Piłsudskiego "Ogr. Jord." - - - 11:11 14:11 15:26
Żywiec ul. Żeromskiego "Pogotowie" - - - 11:13 14:13 15:28
Żywiec D.A. 5:25 6:35 7:35 11:20 14:20 15:35
Żywiec ul. Browarna "Piwiarnia" 5:28 6:38 7:38 11:23 14:23 15:38
Radziechowy Skrzyżowanie 5:30 6:40 7:40 11:25 14:25 15:40
Przybędza 5:32 6:42 7:42 11:27 14:27 15:42
Przybędza Juraszki 5:34 6:44 7:44 11:29 14:29 15:44
Cięcina Boisko 5:35 6:45 7:45 11:30 14:30 15:45
Cięcina Gronie 5:36 6:46 7:46 11:31 14:31 15:46
Węgierska Górka Centrum - - - 11:35 - -
Węgierska Górka 2 - - - 11:37 - -
Węgierska Górka 1 - - - 11:38 - -
Cięcina Kościół 5:37 6:47 7:47 11:39 14:32 15:47
Cięcina PKP 5:38 6:48 7:48 11:40 14:33 15:48
Cięcina SKR 5:40 6:50 7:50 11:42 14:35 15:50
Cięcina Sklep 5:41 6:51 7:51 11:43 14:36 15:51
Cięcina Krzyż 5:42 6:52 7:52 11:44 14:37 15:52
Cięcina Szkoła 5:43 6:53 7:53 11:45 14:38 15:53
Cięcina Leśniczówka / Zdrój 5:44 6:54 7:54 11:46 14:39 15:54